Випуск iPhone X може затриматися до весни 2018 року

UPG

За даними видання The Wall Street Journal, Apple відчуває труднощі з випуском iPhone X в обіцяні терміни — 3 листопада. Поставки смартфона можуть початися тільки в лютому-березні 2018 року.

Виявилося, що виробництво модулів «Ромео» і «Джульєтта», призначених для системи розпізнавання осіб Face ID, зайняло набагато більше часу, ніж розраховувала компанія. Перший поставляється компаніями LG Inotek і Sharp — саме вони не справляються з темпами виробництва через складність його збірки. Другого модуля у Apple достатня кількість.

Також обізнані джерела стверджують, що деякі компанії-виробники зіткнулися з деякими проблемами у виготовленні OLED-дисплеїв для iPhone X: тільки 40% випущених матриць відповідають вимогам і повноцінно функціонують.

Авторитетний аналітик Джин Мюнстер сказав, що, за даними його джерел, iPhone X надійде в продаж не раніше початку наступного року. Провідний аналітик компанії Jackdaw Research — Джен Доусон згоден з Мюнстером і зазначає, що старт продажів може затриматися аж до березня 2018.

Також є відомості, що ранній анонс iPhone X негативно позначився на продажах iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Потенційні покупці чекають, коли в магазинах з’явиться флагманський апарат, і неохоче замовляють менш передові, з технічної точки зору, моделі. Затримка випуску iPhone X може негативно позначитися на фінансових показниках Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я