Що нового в апдейті Android P Developer Preview 3

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Користувачам смартфонів Pixel стала доступна третя тестова збірка Android P. Вона містить фінальні версії API і SDK, які розробники зможуть використовувати для створення додатків, адаптованих до Android P. Крім того, в цій збірці є кілька нововведень, помітних користувачам.

  • В налаштуваннях калібрування екрану з’явилася фотографія, яка показує, як відображаються кольори в різних режимах.
  • На екрані запущених додатків з’явилася кнопка, що дозволяє швидко завершити роботу всіх додатків. Вона розташована зліва від каруселі додатків.
  • Реалізована підтримка адаптивної економії заряду акумулятора. Додатки, які рідко використовуються, будуть споживати менше ресурсів, а повідомлення від них будуть приходити з затримкою.
  • З’явилася нативна підтримка аутентифікації за допомогою сканера особи і сканера райдужної оболонки очей.
  • З’явилося 157 нових емодзі, десятки попередніх були перемальовані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОiguides

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.