Влада США вимагає від Apple активувати FM-радіо в iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Глава Федеральної комісії зі зв’язку США Аджіт Пай вимагає від “яблучної” компанії активації функції FM-радіо в смартфонах. Пов’язано це з нещодавніми подіями в країні, коли через урагани мобільний зв’язок працював із перебоями і практично єдиним способом підтримки зв’язку між людьми було FM-радіо.

Реклама

В Apple вже прокоментували цю ситуацію. Виявляється, що в корпорації є свій погляд на вирішення цієї проблеми.

Це неможливо. Моделі iPhone 7 та iPhone 8 не мають FM-приймачів, і у них немає антен, призначених для підтримки сигналів FM, – заявив Філ Шиллер, старший віце-президент Apple з маркетингу.

Іншими словами, останні “яблучні” смартфони на апаратному рівні не підтримують роботу з FM-радіо, адже це негативно вплине на фірмовий сервіс Apple Music. Також компанія заявляє, що в її пристроях є функція повідомлень про надзвичайні події.

За даними FCC, станом на початок цього року серед найпопулярніших моделей смартфонів у США лише в 44% був активний FM-модуль. Приблизно стільки ж смартфонів “з коробки” не підтримують цю функцію. Примітно, що 94% цих девайсів – різні моделі iPhone.

Джерело: 9to5mac.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: