Користувачі в захваті від зовнішнього вигляду Samsung Galaxy S10

1
3646

Цього року південнокорейська корпорація Samsung вирішила використовувати нову стратегію на ринку мобільних пристроїв, яка виявилася повністю провальною. За аналогією з Apple цей виробник вперше за всю історію своїх телефонів з флагманської лінійки Galaxy S не став міняти (майже) зовнішній вигляд торішніх моделей, зберігши його в гарячих новинках. Це призвело до того, що Galaxy S9 і S9 + провалилися в продажах . Інша справа Samsung Galaxy S10, який вже хочуть купити зараз.

На презентації MWC 2018 компанія Samsung анонсувала флагмани Galaxy S9 і S9 +. В ході цього заходу публіці показували різні слайди, на одному з яких вдалося побачити майбутню новинку – Samsung Galaxy S10. Вона відрізняється від нинішніх моделей тим, що у неї зовсім немає відступу в нижній частині, тобто дисплей став займати відчутно більше місця. При цьому, закругленні бічні сторони, як і раніше в телефоні присутні, що однозначно виділить нову модель на тлі конкурентів.

На жаль, але на зображенні не видно, чи буде в майбутній новинці присутній відступ зверху, або ж виробник піде далі і впровадить виріз в дисплеї, як зробила Apple і вже багато інших виробників. Навіть якщо новий Samsung Galax S10 буде виглядати так само, як і модель Galaxy S9, зберігши габарити і зовнішній вигляд задньої кришки, мільйони людей все одно поспішать його купити, а все через новий Super AMOLED-екрану, у якого зовсім немає відступу знизу.

Відомо, що південнокорейська корпорація створила кілька інженерних зразків Galaxy S9 на стадії його розробки, в яких дисплей також не мав відступу знизу. Проте, все не працювали не зовсім коректно, в результаті чого виробнику довелося вдатися до використання такої ж матриці, яку можна зустріти в Galaxy S8. До появи Samsung Galaxy S10 розробка екрану нового покоління виявиться завершена, в результаті чого новинка зможе похвалитися приголомшливим екраном.

Інсайдери вже повідомили, що анонс нового Galaxy S10 станеться не в кінці лютого, а в середині січня, тобто на півтора місяці раніше. Майбутня новинка стане першим мобільним пристроєм компанії Samsung, яке отримає не тільки вбудований в Super AMOLED-екран сканер відбитків пальців, але ще і повноцінний сканер особи 3D Face. Він зможе виконувати своє завдання навіть в повній темряві за рахунок інфрачервоної камери.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Samsung давно випускає флагмани по дворічному циклу. Один рік виходить кардинально нова модель, наступний — її “покращений” варіант. S4 та S5 майже не відрізнялись по дизайну, S6 та S7 теж були майже однакові, зміни були невеликі. Так само і S8 та S9.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут