Нові фото чохлів для iPhone 16 Pro показують величезний виріз для камери

Час читання: 2 хв.
Нові фото чохлів для iPhone 16 Pro показують величезний виріз для камери
Нові фото чохлів для iPhone 16 Pro показують величезний виріз для камери

Витоку інформації про нові чохли для iPhone 16 Pro показують, що пристрій матиме величезний виріз для камери. Це може бути пов’язане з передбачуваним запровадженням 5-кратного зум-об’єктива. Компанія Apple також працює над оновленнями в плані дизайну та функціоналу пристроїв, крім внутрішніх змін, пов’язаних із штучним інтелектом.

Реклама

Моделі iPhone 16 та iPhone 16 Pro отримають деякі зміни у дизайні, але очікується, що більш радикальні зміни будуть представлені наступного року. Фото відомого фаната Apple Majin Bu показують розміри вирізу камери, що вказує на можливі покращення камери порівняно з поточними моделями.

Покращені сенсори та телеоб’єктиви очікуються у моделі iPhone 16 Pro Max, щоб конкурувати із Samsung Galaxy S24 Ultra. Наразі немає офіційної інформації про подробиці. Очікується, що дисплей iPhone 16 Pro та Pro Max збільшиться у розмірах, тоді як стандартні моделі матимуть новий вертикальний дизайн камери.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.