Українцям розповіли про особливості iPhone 16 Pro

Час читання: < 1 хв.
Українцям розповіли про особливості iPhone 16 Pro
Українцям розповіли про особливості iPhone 16 Pro

Нове покоління iPhone 16 Pro обіцяє здивувати користувачів не лише покращеними функціями, а й зовнішніми змінами. У порівнянні зі своїм попередником, iPhone 15 Pro, новий смартфон отримав збільшений екран – тепер він становить 6,3 дюйми замість 6,1 дюйми. Також стало відомо про появу сенсорної кнопки захвату, яка дозволить користувачам легко перемикатися між режимами камери.

РЕКЛАМА

Очікується, що Apple представить свій новий iPhone 16 у семи колірних варіантах, включаючи традиційні чорний, білий та зелений, а також кілька яскравих варіантів, таких як синій, рожевий, жовтий та фіолетовий. Презентація нових моделей відбудеться у вересні цього року.

За попередніми даними, iPhone 16 Pro також отримає покращену систему HDR, завдяки якій фотографії виглядатимуть більш чіткими та деталізованими. Ця функція особливо помітна при зйомці в темних умовах, де iPhone 15 демонструє значну перевагу перед старішими моделями, такими як iPhone 11. Крім того, новий смартфон здатний робити селфі-фотографії вищої якості, роблячи їх більш чіткими та деталізованими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.