Samsung Galaxy S25 Ultra отримає нову ширококутну камеру та телеоб’єктив

Час читання: 2 хв.
Samsung Galaxy S25 Ultra отримає нову ширококутну камеру та телеоб'єктив
Samsung Galaxy S25 Ultra отримає нову ширококутну камеру та телеоб'єктив

Протягом останнього місяця в мережі з’явилося безліч чуток про модуль флагманського флагманського Galaxy S25 Ultra від Samsung. Декілька інформаторів заявили, що модуль із трьома камерами замінить нинішній модуль із чотирма камерами, але така інформація була зустрінута запереченнями з боку інших інсайдерів, у тому числі Ice Universe, який поділився деякими цікавими новими подробицями.

РЕКЛАМА

У повідомленні на Weibo Ice Universe стверджує, що і надширококутна камера, і телеоб’єктив з 3-кратним збільшенням будуть оновлені сенсором роздільною здатністю 50 МП. У надширококутному об’єктиві нині використовується сенсор на 12 МП, а телеоб’єктиві — на 10 МП. Обидві камери залишилися незмінними з часів Galaxy S21 Ultra і користувачі вважають, що відносно застарілі датчики є явним дисонансом у поточному флагмані компанії Samsung Galaxy S24 Ultra.

Варто додати, що оскільки обидві ці камери однакові на інших представниках серії, включаючи Galaxy S24 та Galaxy S24+, можна з упевненістю сказати, що будь-яке оновлення стосуватиметься всієї майбутньої лінійки Galaxy S25.

Тим часом очікується, що основна камера та 5-кратний телеоб’єктив залишаться з поточними датчиками на 200 МП та 50 МП відповідно. Оскільки у двох інших моделей також збільшується роздільна здатність, методи об’єднання пікселів повинні дозволити S25 Ultra стабільно досягати кращих характеристик при слабкому освітленні у всьому діапазоні фокусних відстаней.

Масштабування між фіксованими фокусними відстанями завжди незручно, оскільки по суті телефон маскує цифровий зум під оптичний зум. Це положення має бути покращене за рахунок сенсора з більш високою роздільною здатністю, як і потенційно якість макрозйомки.

Якщо ці зміни виявляться правдою, то шанувальники Samsung будуть дуже раді такому кроку і без роздумів придбають собі майбутній флагман компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.