iOS 18 отримає декілька нових функцій в Apple Music

Час читання: < 1 хв.
iOS 18 отримає декілька нових функцій в Apple Music

Нововведення також з’являться в MacOS 15. Про це повідомляє Appleinsider, посилаючись на власні джерела.

Реклама

Як повідомляє джерело, йдеться про пару покращень сервісу Apple Музика. Одним із них стане просунутий кросфейд (плавний перехід між треками). В даний момент, функція працює наступним чином: поточна композиція поступово стихає і поєднується з наступною. Так створюється відчуття безперервності звуку. 

З переходом на iOS 18 кросфейд обіцяють зробити розумнішим, а його параметри регулюватимуться від 1 до 12 секунд. Швидше за все, система синхронізуватиме темп композиції так, щоб перехід був максимально гармонійним. 

Далі згадується якась опція Passthrough для тієї ж Apple Музики і QuickTime Player. Її можливості не уточнюються, але відомо, що Apple вже переступила до тестування. Як вважає джерело, функція може бути пов’язана з новими можливостями просторового звуку Dolby Atmos.

Також інсайдери розповіли про роботу над «просторовими іграми», проте подробиць про те, що це може бути надати не змогли.

Як очікується, iOS 18 представлять на WWDC 24, яка стартує 10 червня 2024 року.

ДЖЕРЕЛОappleinsider.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.