iPhone SE 4 буде коштувати дорожче, ніж його попередник

Час читання: < 1 хв.
iPhone SE 4 буде коштувати дорожче, ніж його попередник

Згідно з інформацією iPhone SE 4 буде коштувати трохи дорожче, ніж його попередник, але Apple буде прагнути до цінника нижче $499. Для порівняння, попередній доступний iPhone коштував від 429 доларів.

Реклама

Майте на увазі, що у нас немає вагомих доказів, які б підтверджували нові чутки, але якщо це правда, то ціна на iPhone SE 4 в США може зрости на 10%, наблизившись до $470. І якщо все піде за планом, то дебют пристрою відбудеться десь у 2025 році.

Зараз читають  Функції iOS 18 стануть доступні для старих моделей iPhone

Можливо, використання більш сучасного дизайну, натхненного iPhone 14, і включення Face ID виправдають підвищення ціни. Ми не можемо знати напевно, але з моменту виходу останнього iPhone SE пройшло багато часу, тому підвищення ціни нікого не здивує.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.