iPhone 17 Ultra отримає новий дизайн та непристойно високу ціну

Час читання: < 1 хв.
iPhone 17 Ultra отримає новий дизайн та непристойно високу ціну

Портал The Information поділився інсайдом щодо виходу абсолютно нової моделі iPhone зі значно більш тонким дизайном і вищим прайсом в порівнянні з поточними iPhone Pro Max.

РЕКЛАМА

Судячи з усього, пристрій із серії iPhone 17 стане новим преміальним девайсом Apple. Тільки ця модель отримає найсерйозніший редизайн з моменту виходу iPhone X. Зокрема, блок камер на задній панелі переїде з верхнього лівого кута в центр, а виріз під Dynamic Island стане вужчим. Інсайдери також вказали, що девайс отримає дисплей з діагоналлю від 6,1 до 6,7 дюйма, алюмінієве шасі, процесор A19 та покращену селфі-камеру.

Видання зазначає, що Apple не планує випускати iPhone 17 Plus наступного року, але лінійка, як і раніше, складатиметься з чотирьох моделей. Раніше кілька інших інсайдерів та експертів заявили, що компанія готує новий преміальний смартфон із 6,5-дюймовим дисплеєм. Можливо, саме цей девайс стане першим iPhone Ultra.

Нагадаємо, що саме журналісти The Information розкрили дизайн Apple Vision Pro за 2 роки до виходу гарнітури. Цей портал неодноразово зливав достовірні дані щодо багатьох гаджетів Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОThe Information

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.