Розумна вібрація – нова функція у Android 15

Час читання: < 1 хв.
Розумна вібрація - нова функція у Android 15

В операційній системі Android 15 з’явилося розумне налаштування “Адаптивна вібрація”. Як пише Android Authority, її помітили у другій бета-версії ОС.

РЕКЛАМА

Розумна вібрація автоматично підлаштовуватиме силу моторів залежно від різних ситуацій. Для цього опція використовує мікрофони. Наприклад, вони допоможуть визначити рівень шуму в приміщенні та на його основі налаштувати потужність вібрації. На м’якому дивані смартфон шумітиме більш активно, ніж на твердому столі.

Функція знаходиться в налаштуваннях телефону у розділі «Вібрація та тактильні відчуття». За промовчанням фішку вимкнено. Її можна запустити будь-якої миті. Крім того, у користувача залишиться можливість вручну регулювати вібрацію.

Поки що нову фішку зможуть оцінити лише користувачі останньої бета-версії Android 15 для моделей смартфонів Google Pixel. Наприклад, вона є на Pixel 7 Pro та Pixel 8 Pro. Коли фішка дістанеться до інших пристроїв, не повідомляється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОandroidauthority.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.