Новий чіп M4 в iPad Pro розігнали за допомогою рідкого азоту

Час читання: < 1 хв.

У продаж надійшов новий iPad Pro (2024), оснащений процесором Apple M4, і технологічні ентузіасти вже приступили до проведення різних експериментів, щоб перевірити межі можливостей пристрою. Один із користувачів платформи bilibili у Китаї застосував рідкий азот для охолодження процесора, домігшись вражаючого збільшення продуктивності.

Реклама

Стандартна максимальна робоча частота процесора M4 становить 4,40 ГГц, але завдяки використанню рідкого азоту її вдалося підвищити до 4,41 ГГц. Це дозволило досягти нового рекорду в 4001 бал у режимі одноядерної продуктивності в бенчмарку Geekbench 6, що значно перевищує звичайний результат 3600 очок для 9-ядерної версії M4.

Компанія Apple також представила 10-ядерну версію процесора, яка встановлюється виключно у старші моделі iPad Pro. Однак, незважаючи на потенціал для подальшого збільшення продуктивності за допомогою рідкого азоту, операційна система iPadOS, мабуть, містить програмні обмеження, що не дозволяють процесору працювати на максимально можливих частотах.

Цей експеримент наголошує на прагненні технологічних афіціонадів до постійного прогресу та дослідження меж можливого, а також демонструє вражаючий потенціал новітніх розробок Apple у галузі мобільних процесорів.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.