Huawei Pura 70 Ultra встановлює новий стандарт зв’язку для смартфонів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Huawei щойно представила нові телефони серії Pura 70, які отримали низку оновлень та вдосконалень. Однією з особливостей є висувний зум-об’єктив. Крім того, компанія представила важливу комунікаційну функцію під назвою Satellite+. Ця функція дозволяє користувачам надсилати зображення через супутник за відсутності стільникового зв’язку.

Ця функція є першою для стандартного телефону і базується на попередніх досягненнях Huawei. Минулої осені Huawei анонсувала Mate 60 Pro, який став першим у світі телефоном, що дозволяє здійснювати супутникові дзвінки. Ця можливість також доступна в новому Huawei Pura 70 Ultra.

Функція надсилання зображень у новій моделі спеціально розроблена для використання в надзвичайних ситуаціях, зокрема, коли ви перебуваєте в місцевості, де немає мобільного зв’язку. Для використання обмеженої пропускної здатності супутникового зв’язку зображення перед надсиланням сильно стискаються, що може спричинити певні спотворення або розмиття. Тому ця функція призначена лише для екстреного використання.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Щоб повною мірою використовувати функцію надсилання зображень, і на телефоні-відправнику, і на телефоні-одержувачі має бути встановлений спеціальний додаток, який називається Changlian. Якщо на телефоні одержувача немає цієї програми, Брюс Лі з Huawei пояснює, що замість зображення він отримає звичайне текстове повідомлення.

Незважаючи на ці обмеження, ця технологія є значним досягненням і може бути надзвичайно цінною. Наприклад, з її допомогою ви можете ділитися своїм місцезнаходженням, щоб екстрені служби могли легше вас знайти. Це може мати вирішальне значення в ситуаціях, коли швидкий порятунок і реагування є вкрай важливими.

Інші функції Huawei Pura 70 Ultra, як повідомляє Huawei Central, включають можливість редагування повідомлень після їх відправлення. Крім того, телефон призначений для покращення бездротового зв’язку, особливо в районах зі слабким рівнем сигналу. Таке покращення стало можливим завдяки передовій комбінації технологій під назвою “злиття”, яка включає в себе антену Lingxi, мережу Lingxi та алгоритм штучного інтелекту Lingxi. Таке поєднання допомагає забезпечити більш надійний та якісний зв’язок у складних умовах.

HUAWEI ПЕРЕМАГАЄ APPLE

Функція супутникового зв’язку Apple була революційною інновацією. Вона представила інтелектуальне програмне забезпечення, яке допомагає користувачам спрямовувати свій iPhone безпосередньо на супутник, що проходить над головою, навіть якщо він невидимий для неозброєного ока. Було чимало випадків, коли ця функція рятувала життя, а історії підкреслюють її ефективність у надзвичайних ситуаціях.

Те, що Huawei впроваджує ще більш просунуті функції супутникового зв’язку в своїх телефонах, безумовно, спонукає Apple та інших конкурентів замислитися над тим, як вони можуть впроваджувати інновації в цій сфері. Такий технологічний прогрес підштовхує всю індустрію до розробки нових можливостей, які можуть підвищити безпеку користувачів та покращити зв’язок.

Pura 70 є прямим наступником минулорічної моделі P60. Цієї осені ми можемо дізнатися, чи планує Huawei також провести ребрендинг своїх телефонів серії M. Наразі немає інформації про те, якою може бути нова назва.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.