Чутки: Apple замовила нові модулі для оснащення iPhone 16 тактильними кнопками

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

З’явилися – поки що чутки – про нове замовлення Apple спеціальних SIP-модулів для iPhone 16 у тайванської компанії Advanced Semiconductor Engineering.

Якщо інсайдери з китайського видання Economic Daily News мають рацію, Apple замовила у постачальника модулі «Система-в-корпусі», що говорить про можливе оснащення iPhone 16 обіцяними тактильними кнопками. Такі модулі використовуються для цих цілей.

Йдеться навіть про «оновлений дизайн» iPhone 16. Це може бути підтвердженням того, що Apple знову розглядає можливість оснащення флагмана тактильними кнопками, від чого відмовилася раніше.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Але все ж таки це поки слух і жодних офіційних підтверджень цієї інформації немає.

Тактильні кнопки будуть оснащені двома моторами Taptic Engine, щоб користувачі могли відчувати вібрування при натисканні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.