Майбутнє пристроїв з ШІ – це просто смартфони, а не спеціальні гаджети

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У своїй статті для The Verge оглядач Еллісон Джонсон стверджує, що ключ до майбутнього ШІ лежить у наших телефонах, а не в спеціалізованих гаджетах на кшталт нещодавно випущеного Humane AI Pin.

Джонсон, 10-річний ветеран журналістики про споживчі пристрої, взяла курс на створення власного пристрою з ШІ. Натхнена невтішними відгуками про Humane AI Pin, вона задумала більш практичне рішення. Її спроби використовувати різні телефони, включаючи розкладний Motorola Razr та Pixel 8, виявилися повчальними. Апаратні обмеження та проблеми сумісності програмного забезпечення заважали її початковим зусиллям.

Однак прорив стався, коли вона з’єднала телефон Pixel з бездротовими навушниками та використала ШІ-асистента Gemini. Таке налаштування дозволило їй керувати телефоном за допомогою голосових команд, навіть коли телефон залишався поза увагою.

Завдяки цьому досвіду Джонсон дійшла двох ключових висновків. По-перше, ШІ відіграватиме важливу роль у тому, як ми взаємодіятимемо з технологіями в майбутньому. По-друге, спеціалізовані гаджети зі штучним інтелектом, швидше за все, не будуть популярними.

Вона стверджує, що телефони вже мають необхідне апаратне забезпечення — потужні процесори, ефективне управління тепловиділенням і розвинений бездротовий зв’язок. Розробка окремого пристрою зі штучним інтелектом вимагає дублювання цих функцій, що створює непотрібний тягар споживачам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.