В мережу потрапило відео розпакування Polestar Phone: це щось нове

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Polestar, колишній підрозділ Volvo, що спеціалізується на електромобілях, дебютувавши з власним смартфоном, сколихнула технологічну сцену. Розроблений з урахуванням потреб власників електромобілів, Polestar Phone обіцяє запропонувати неперевершену інтеграцію з вашим автомобілем.

Завдяки відео з розпакування ми бачимо, що Polestar Phone може похвалитися витонченим, мінімалістичним естетичним виглядом. Його чиста біла задня панель гордо демонструє логотип Polestar. У той же час, металеві боковини і потрійна камера (четвертий датчик, схоже, є TOF і оброблений золотом для дотику розкоші) надають йому виразно преміум-класу.

Хоча точні технічні характеристики ще не підтверджені, ходять чутки, що Polestar Phone буде оснащений 6,5-дюймовим дисплеєм з незвичним співвідношенням сторін 21:9.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Polestar орієнтується на розкішний ринок: процесор Snapdragon 8 Gen 3 з 16 ГБ оперативної пам’яті та колосальним 1 ТБ пам’яті для зберігання даних.

На задній панелі ми бачимо потрійну камеру з датчиками на 50 Мп, 13 Мп і 10 Мп, а спереду – селфі-камеру на 32 Мп.

Polestar Phone є продуктом співпраці між автовиробником та Meizu – обидві компанії перебувають під автомобільною парасолькою Geely. Генеральний директор Polestar Томас Інгенлат підкреслює, що це не звичайний телефон з наклейкою Polestar – і телефон, і інформаційно-розважальна система Polestar 4 завантажуватимуться на операційну систему Flyme від Meizu (принаймні в Китаї).

Інгенлат вважає, що це спільне програмне забезпечення є тим секретним соусом, який розблокує “безшовний” зв’язок між вашим Polestar EV і смартфоном – безпроблемний досвід, який досі не існував в індустрії.

Ми з нетерпінням чекаємо на повну специфікацію Polestar Phone, яка має бути представлена найближчим часом. Як би там не було, автомобільна промисловість поступово зливається зі світом технологій. Набіг Xiaomi на ринок автомобілів та невдалий (але амбітний) автомобільний проект Apple – яскраві тому докази.

Офіційний запуск телефону неминучий (23 квітня в Китаї), що пропонує ідеальну пару для власників Polestar EV. Перші зображення демонструють чудово виготовлений пристрій з чистим, мінімалістичним дизайном, що відповідає бренду Polestar. Задня панель проста, за винятком безпомилкового логотипу Polestar і ледь помітного напису “Polestar Phone” внизу.

Офіційні ціни також будуть оголошені завтра. Можливо, Polestar запропонує спеціальні стимули для покупців електромобілів, але точну інформацію ми почуємо на заході. Невідомо, чи вийде Polestar Phone на світовий ринок, хоча було б дуже прикро, якби він залишився ексклюзивом для Китаю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.