Sony розширює лінійку Xperia у 2024 році: чотири нові моделі на горизонті

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Xperia 1 VI і 10 VI. Недавні витоки і виявлені дані у фірмовому ПЗ Sony вказують на можливе розширення лінійки.

Інформація про моделі Xperia 1 VI і 10 VI вже почала з’являтися, зокрема рендери і технічні характеристики, але багато що залишається загадкою. Поява коду моделей “PDX-245” і “PDX-246” у фірмовому ПЗ Sony підтверджує, що ці пристрої відповідно є Xperia 1 VI і Xperia 10 VI.

Дві нові загадкові моделі

Більш цікавим є те, що були знайдені сліди ще двох моделей: “PDX-247” і “PDX-248”. Це передбачає, що у 2024 році ми побачимо щонайменше чотири різні моделі Xperia.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Традиційно, до нових моделей могли б належати пристрої серії Xperia 5 VI, Xperia ACE IV, і Xperia Pro II. Однак, останні чутки і витоки вказують на те, що серію Xperia 5 може бути припинено, а нові моделі Xperia Pro цього року не з’являться.

Припущення про можливі нові моделі Xperia ACE IV і ще одну, абсолютно нову серію підкреслюють стратегію Sony урізноманітнити свою продукцію. Це також залишає місце для спекуляцій про те, що в деяких регіонах, можливо, буде доступна остання модель традиційної серії, яка раніше не анонсувалася.

Хоча інформація ще не підтверджена офіційно, всі дані вказують на те, що Sony продовжує інвестувати в розвиток своєї лінійки смартфонів, незважаючи на конкурентний ринок. Нові моделі можуть включати поліпшені камери, потужніші процесори та вдосконалені функції для задоволення потреб як звичайних користувачів, так і професіоналів.

Схоже, що 2024 рік обіцяє бути захопливим для шанувальників бренду Xperia та індустрії мобільних технологій загалом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.