Топ-3 моделі iPhone, які залишаються в тренді в 2024

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вибір правильного смартфона – непросте завдання у світі технологій, який постійно впроваджує інновації та оновлюється. Серед безлічі моделей і брендів iPhone залишається еталоном у світі смартфонів. вже більше десяти років ці пристрої відомі своєю якістю та інноваційними рішеннями. у 2024 році, незважаючи на широкий вибір варіантів на ринку, деякі моделі виділяються як найдоступніші та найфункціональніші. Незважаючи на це, деякі моделі виділяються як найбільш доступні та функціональні.

Сайт Phone Arena проаналізував ринок і виділив три бюджетні моделі iPhone, які можна з упевненістю купувати в 2024 році. Ці моделі (iPhone XR, iPhone SE 2022 і iPhone 13) пропонують високу якість і довгострокову підтримку оновлень за привабливими цінами.

iPhone XR є чудовим вибором для тих, хто шукає баланс між ціною та функціональністю. Випущений наприкінці 2018 року, XR оснащений 6,1-дюймовим РК-дисплеєм і гарним набором камер — 12-мегапіксельною основною та 7-мегапіксельною фронтальною. Ці характеристики дозволяють знімати якісні фото, придатні для соціальних мереж. Очікується, що підтримка оновлень iOS для цієї моделі триватиме до кінця 2025 року, що робить її надійним вибором на кілька років.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

iPhone SE 2022 приваблює тих, хто віддає перевагу компактним розмірам і доступній ціні. Незважаючи на свій маленький 4,7-дюймовий екран, цей смартфон не поступається потужністю завдяки процесору Apple A15 та оптимізації iOS, які гарантують плавну роботу пристрою протягом як мінімум п’яти років. Крім того, його камера та батарея досить хороші для щоденного використання.

iPhone 13, нарешті, пропонує користувачам потужний процесор, підтримку 5G та стильний дизайн за зниженою ціною $599. З моменту його випуску у 2021 році вартість суттєво впала, але якість та продуктивність залишаються на високому рівні. Цей модельний ряд включає чудові камери, які майже не поступаються новітнім моделям, забезпечуючи відмінну якість знімків. Очікується, що оновлення для iPhone 13 будуть випускатися щонайменше чотири роки після його покупки.

Ці три моделі iPhone доводять, що якісний смартфон не обов’язково має бути дорогим. Їх доступність, поєднання функціональності та довгострокова підтримка роблять їх привабливим вибором для споживачів, які цінують надійність та зручність використання. В епоху, коли технології розвиваються з кожним днем, вибір однієї з цих моделей забезпечить стабільність та задоволення потреб на довгі роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.