Google хоче впровадити нову бездротову зарядку

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Android 15 можуть додати підтримку зарядки через NFC, повідомляє Android Authority.

Багато маленьких пристроїв не підтримують бездротову зарядку Qi через відсутність місця. NFC набагато компактніше, тому підійде для пристроїв з порівняно невеликим акумулятором – бездротові навушники, стілус, розумні мітки.

Бездротова зарядка NFC була анонсована майже 4 роки тому, але технологія поки що далека від поширення. Можливо через відсутність підтримки платформи з боку великих операційних систем, як Android. Проте таке нововведення може стати стартом виходу на ринок багатьох аксесуарів з підтримкою WLC (Wireless Charging).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.