Обидві моделі iPhone 16 Pro будуть оснащені базовим накопичувачем на 256 ГБ

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як стверджується, Apple продаватиме iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max з мінімальним об’ємом пам’яті 256 ГБ, вперше відмовившись від 128 ГБ на молодшій Pro-моделі.

Наразі 6,1-дюймовий iPhone 15 Pro коштує $999 і поставляється з мінімальним накопичувачем на 128 ГБ, а 6,7-дюймовий iPhone 15 Pro Max коштує $1199 з мінімальним обсягом пам’яті в 256 ГБ.

Однак, згідно з повідомленням в X від LeaksApplePro, компанія збільшить базовий обсяг пам’яті майбутнього iPhone 16 Pro до 256 ГБ, щоб зрівнятися з мінімальним об’ємом пам’яті більшого iPhone 16 Pro Max, тоді як стартова ціна молодшої Pro-моделі залишиться на рівні $999.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У цього джерела немає великого слухняного списку достовірних витоків інформації, але такий підхід з боку Apple все одно цілком можливий.

Якщо Apple відмовиться від 128 ГБ в iPhone 16 Pro, то залишиться три варіанти зберігання даних Pro: 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ.

Варто також зазначити, що у 2018 році преміум-версія iPhone X була оснащена 64 ГБ – це початковий рівень для зберігання даних, який зберігався в наступних поколіннях до виходу iPhone 13 у 2021 році, коли Apple прийняла 128 ГБ як новий базовий стандарт. Якщо компанія зробить 256 ГБ новим мінімумом для своїх преміальних пристроїв, вона, можливо, увійде у звичку подвоювати мінімальний обсяг пам’яті кожні три роки.

Збільшення максимального об’єму пам’яті, як стверджується, є результатом переходу Apple на флеш-пам’ять Quad-Level Cell (QLC) NAND з вищою щільністю для моделей з великим об’ємом пам’яті. Використання QLC NAND дасть змогу Apple вмістити більше пам’яті в меншому просторі, до того ж вона дешевша, ніж Triple-Level Cell (TLC) NAND, яка використовується в поточних моделях iPhone.

За чутками, цього року iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max отримають дисплеї більшого розміру: 6,27- і 6,86-дюймів відповідно. Для порівняння, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max оснащені 6,1- і 6,7-дюймовими дисплеями. Нові розміри дисплеїв стануть найбільшими в історії iPhone, а також мають збільшити фізичний простір для внутрішніх компонентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.