В iPhone 16 Pro може з’явитися камера без відблисків

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Очікується, що в найближчому майбутньому Apple представить нову серію iPhone 16, і вже зараз з’явилися чутки і припущення про це в інтернеті. У центрі уваги останніх новин стоїть камера моделей iPhone 16 Pro.

За інформацією користувача з корейського сайту блогів Naver, є припущення, що Apple може поліпшити камери iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max з використанням нового матеріалу для запобігання відблисків на лінзах. Передбачається, що для нових iPhone може бути використана технологія під назвою Atomic Layer Deposition (ALD), що дозволяє створювати ультратонкі плівки.

Передбачається, що нове покриття, яке Apple тестує для поліпшення якості фотографій і мінімізації відблисків на об’єктиві, може бути ключем до розв’язання поширеної проблеми користувачів iPhone з небажаними яскравими точками на знімках.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Важливо зауважити, що інформація поки залишається лише чуткою, і необхідно чекати офіційного підтвердження з боку компанії. Однак, якщо чутки підтвердяться, нове покриття об’єктива та інші оновлення камери, про які йдеться у звітах, можуть зробити iPhone 16 Pro ще більш привабливим для користувачів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОphonearena.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.