Чутки: новий колір для iPhone 15 не з’явиться цього року

Час читання: 2 хв.

Apple зазвичай представляє нові колірні варіанти iPhone навесні, щоб збільшити продажі пристрою в середині циклу, зберігаючи його актуальним для споживачів у той час, коли до запуску наступного покоління залишається ще шість місяців.

Реклама

Останніми роками компанія часто використовує цю тактику. У 2017 і 2018 роках вона випустила червоні версії iPhone 7 і iPhone 8 в середині циклу, відповідно. Потім, у 2021 році, Apple додала фіолетовий колір у моделі iPhone 12 і iPhone 12 mini до весняного сезону наприкінці квітня.

У березні 2022 року лінійка iPhone 13 отримала нову зелену версію, а того ж місяця минулого року випустила iPhone 14 і iPhone 14 Plus у новому жовтому кольорі. Кожен запуск нового кольору супроводжувався значною рекламною кампанією, щоб привернути нових покупців і тих, хто не здійснив покупку в кінці минулого року, після презентації. Однак цього року все може бути інакше.

Зараз читають  iOS 18 покаже час, навіть якщо ваш iPhone розряджений

За даними китайського ресурсу Instant Digital, у iPhone 15 не буде нової весняної колірної гами. Варто також зазначити, що Apple вже випустила кілька чохлів для iPhone і ремінців для Apple Watch у свіжих колірних рішеннях. Оновлені аксесуари з’явилися після випуску нового MacBook Air на початку березня. У попередні роки такий крок часто супроводжувався появою нового кольору для iPhone.

Навіщо Apple відмовлятися від можливості підвищити продажі в середині циклу, не зовсім зрозуміло, тому поки що варто сприймати цю чутку з часткою сумніву. Затримки у виробництві, як повідомляється, відтермінували випуск нових iPad на травень, і компанія, як очікується, не проводитиме захід з нагоди випуску пристроїв, але поява нового кольору для iPhone завжди може відбутися окремо у вигляді прес-релізу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.