Samsung виправить проблему зі сканером відбитків пальців у Galaxy S23 у наступному оновленні ПЗ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Samsung має намір вирішити проблему, пов’язану зі сканером відбитків пальців на пристроях лінійки Galaxy S23. Планується це зробити до наступного оновлення системи.

Реклама

Новоспечена версія графічної оболонки One UI 6.1, що базується на операційній системі Android 14, привнесла смартфонам серії Galaxy S23 низку нових і корисних функцій. Однак не обійшлося без недоліків. Від користувачів відповідних флагманів, стали надходити скарги, пов’язані з помилками в роботі сканера відбитків пальців.

Повідомляється про запізнілу появу іконки сканера відбитків пальців на екрані блокування, що заважає нормальному розблокуванню пристрою.

Зараз читають  Samsung Galaxy Watch FE отримає майже всі функції Galaxy Watch 6 за нижчою ціною

Компанія Samsung підтвердила наявність цієї проблеми і заявила про свої плани щодо виправлення ситуації, що склалася, вже найближчим часом.

Згідно із заявленими планами, південнокорейська компанія усуне відповідну проблему шляхом випуску майбутнього оновлення програмного забезпечення. Незважаючи на відсутність якихось конкретних термінів, щодо випуску оновлення, найімовірніше, його реліз намічено на квітень 2024 року, тобто зовсім скоро він буде доступний для встановлення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.