Названо 6 найкращих функцій і нововведень HyperOS

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Нова HyperOS від Xiaomi пропонує більш легкий і швидкий інтерфейс з безліччю цікавих функцій. Незалежно від того, чи є ви досвідченим користувачем Xiaomi або щойно оновилися, Gizmochina назвали 6 найкращих функцій HyperOS, які ви “не захочете пропустити”.

Реклама

Створіть екран блокування своєї мрії

HyperOS дозволяє вам розкрити свій “творчий потенціал”, пропонуючи безліч варіантів оформлення екрана блокування, шрифтів і стилів годинника. Грайте з кольорами, додавайте ефекти глибини та персоналізуйте свій екран блокування, щоб він ідеально відповідав вашому стилю.

Більш зручне управління фотографіями за допомогою галереї

HyperOS підвищує рівень управління фотографіями. Новий додаток “Галерея” може похвалитися функцією інтелектуального вирізання фотографій, що дає змогу без зусиль виділяти об’єкти, видаляти або змінювати фон. Крім того, вкладка “Рекомендоване” дає змогу завжди тримати під рукою часто використовувані параметри редагування.

Динамічний виріз

Надихнувшись Dynamic Island в iPhone, HyperOS пропонує свою власну версію. Цей тонкий візуальний елемент додає родзинку під час під’єднання зарядного пристрою, активації функції Battery Saver або переходу в режим Do Not Disturb.

Оптимізований центр управління

HyperOS відмовилася від ярликів іконок на користь мінімалізму, але не хвилюйтеся – за бажання їх можна легко повернути назад. Насолоджуйтеся більшими іконками для кращої видимості, всі вони відображаються на одному екрані з можливістю прокрутки для швидкого доступу. Любителі музики також оцінять виділений ярлик музичного плеєра.

Багатозадачність без зусиль

HyperOS оптимізує багатозадачність, даючи змогу легко керувати кількома додатками одночасно. Використовуйте зручні значки швидкого доступу для зміни положення розділеного екрана або закриття плаваючих вікон додатків.

Нав’язливе ПЗ? Воно нам не потрібне

HyperOS дає змогу видаляти більшість попередньо встановлених додатків. Ця функція давно очікувалася, вона звільняє цінний простір для зберігання даних і потенційно підвищує продуктивність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: