Android 15 не дасть змоги вимкнути Bluetooth

Час читання: < 1 хв.

Google планує впровадити нову функцію у свою операційну систему Android 15, яка називається “Автоматичне ввімкнення Bluetooth”. Ця функція дає змогу пристрою автоматично вмикати Bluetooth після того, як користувач його вимкнув вручну.

Реклама

Головною метою цієї функції є поліпшення ефективності майбутньої мережі “Знайди мій пристрій” від Google. Мережа буде запущена найближчим часом і буде використовувати Bluetooth для передачі даних між мільярдами Android-пристроїв.

Завдяки цьому, пристрої будуть відсилати сигнали один одному через Bluetooth, а одержувані дані шифруватимуться і відправлятимуться на сервери Google. Таким чином, тільки власник втраченого або загубленого пристрою зможе його відстежити, зареєструвавши його у своєму Google-акаунті.

Зараз читають  Samsung Galaxy Z Fold 6 показали на відео: макет порівняли з попередником

Водночас Google обіцяє, що тільки системні додатки зможуть вмикати і вимикати Bluetooth, що запобіжить будь-якій несанкціонованій діяльності з боку третіх додатків. Однак, деяким користувачам може здатися, що така функція споживатиме більше енергії від батареї і може бути використана для відстеження користувачів без їхньої згоди.

Найближчим часом стане відомо, чи зможе кожен виробник Android-пристроїв змінити цю поведінку або запропонувати додаткові налаштування для тих, хто боїться бути відстежуваним або хоче економити батарею, відключаючи Bluetooth.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.