Які найбільш ремонтовані смартфони з 2006 по 2023 рік

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Сучасні смартфони не такі довговічні, як багатьом хотілося б. Виробникам доводиться постійно шукати баланс між привабливим зовнішнім виглядом і потужним апаратним забезпеченням. Деякі власники вважають за краще ремонтувати улюблені гаджети самостійно або в крайньому разі віддати їх у ремонтну майстерню. Така практика подовжує термін служби смартфонів.

Реклама

Фахівці Electronics Hub провели унікальне дослідження, під час якого з’ясували, які моделі найчастіше ремонтуються по всьому світу. Дані охоплюють великий часовий період, який починається з 2006 року і закінчується в грудні 2023 року. Виявилося, що в цьому рейтингу лідирує iPhone від компанії Apple: 16 із 20 пристроїв, які очолюють список.

Найбільш ремонтованим смартфоном усіх часів є iPhone 4, у якого на iFixit 5,2 мільйона переглядів сторінок. П’ятірку лідерів замикають iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4s і iPhone 5s, які набирають не менше 2,5 мільйона переглядів на сторінці “Ремонт”. Тим часом, Galaxy S III, представлений у 2012 році, є найбільш ремонтованою моделлю Android.

До п’ятірки лідерів також увійшли Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S6 та LG Nexus 5. За останні два роки користувачі найбільше цікавилися ремонтом iPhone 14 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, Samsung Galaxy S22 Ultra і Google Pixel 7 Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: