Samsung порадує власників старих і нових смартфонів Galaxy абсолютно безкоштовно

Час читання: < 1 хв.

Компанія Samsung готує оновлення свого додатка для камери, яке додасть нові фічі новим і старим смартфонам Galaxy. Про це написали в SamMobile.

Реклама

Йдеться про додаток Expert RAW – Samsung запустила його для професіоналів зйомки, яким недостатньо функціональності стандартної утиліти камери. Він був випущений кілька років тому, а зараз може привнести на низку моделей Galaxy круте поліпшення камери абсолютно безкоштовно.

Вміст свіжої бета-версії Expert RAW вказує на те, що в найближчому його релізі з’явиться новий режим AstroPortrait. Він призначений для зйомки портретів людей, які стоять на тлі зоряного неба. Після того як знімок з людиною в кадрі буде зроблено, фотограф попросить її відійти і смартфон зніме нічне небо, об’єднавши дві фотографії в одну.

Зараз читають  Розкрита ємність акумулятора Samsung Galaxy S25

Режим Expert RAW має з’явитися в смартфонах Galaxy Note 20 Ultra і новіше, Galaxy S20 Ultra і новіше, Galaxy Z Fold 2 і новіше. Середньобюджетні та недорогі моделі фічу не отримають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.