Samsung звинуватила Google у проблемах із сенсорними екранами Galaxy S23 Ultra після встановлення One UI 6.1

Час читання: < 1 хв.

Вчора ми розповідали про те, що багато користувачів смартфонів Samsung Galaxy S23 Ultra зіштовхнулися з проблемами в роботі сенсорних екранів після оновлення One UI 6.1. Сьогодні компанія офіційно прокоментувала ситуацію.

Реклама

На думку корейського виробника техніки, у цьому винні сервіси Google. Конкретно йдеться про стрічку новин Discover, яка відображається на крайньому лівому екрані. Саме вона призводить до відмови сенсора. При цьому введення стилусом продовжує працювати.

Як рішення компанія пропонує очистити дані програми Google, а потім перезавантажити свій пристрій. Для цього потрібно перейти до «Установки» > «Програми» > «Google» > «Сховище» та натиснути «Очистити дані» . Після цього вам може знадобитися знову увійти до свого облікового запису Google.

Далі перейдіть до Play Store , торкніться піктограми профілю, виберіть «Керування програмами та пристроєм» > «Оновити все» . Перезавантажте смартфон і все почне працювати.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.