Як отримати можливості розробника на телефоні Android

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Телефон Android – це не просто повсякденний технічний пристрій, це стиль життя. І зараз, коли сучасні смартфони наділені більшою кількістю функцій, ніж будь-коли, важко уявити світ, в якому лінійка Samsung Galaxy і сімейство Google Pixel можуть робити ще більше. Але екрани та меню налаштувань, що не використовуються, і прихованих функцій вміло заховані в опціях розробника вашого телефону. На щастя, розблокування цих додаткових налаштувань не ракетобудування, і ми підготували це керівництво, щоб допомогти вам на цьому шляху.

Якщо ви коли-небудь хотіли увімкнути налагодження USB або зменшити швидкість деяких автоматичних функцій телефону, вам потрібно розблокувати опції розробника. Ось як це зробити.

Реклама

Перш ніж ми почнемо, майте на увазі: Опції розробника приховані не так. Все меню призначене для розробників, які хочуть протестувати функціональні можливості та внести зміни, які можуть так чи інакше вплинути на ваш телефон. Це може покращити продуктивність, але може призвести до зворотного ефекту. Не варто лізти в налаштування, не розібравшись у кожному варіанті та не пояснивши причину. Тому перед початком роботи переконайтеся, що ви зробили домашнє завдання.

Як отримати доступ до опцій розробника на телефоні Android

Ви можете розблокувати опції розробника на будь-якому смартфоні або планшеті Android, знайшовши номер складання в меню “Налаштування” та натиснувши на нього кілька разів. Однак, точне розташування вищезгаданого номера збірки може відрізнятися в залежності від виробника вашого телефону. У цьому прикладі використовується Google Pixel 7 Pro під керуванням Android 13.

  1. Перейдіть до “Параметри” > “Про телефон”.
  2. Прокрутіть вниз до номера збірки.
  3. Торкніться сім разів. Після перших кількох натискань ви побачите зворотний відлік кроків, доки не розблокуєте опції розробника. Можливо, вам також доведеться ввести PIN-код для перевірки.
  4. Після активації опцій розробника ви побачите повідомлення: “Тепер ви розробник”.
  5. Поверніться до панелі “Налаштування” і перейдіть до розділу “Система”, де тепер є пункт “Параметри розробника”.
  6. Натисніть на нього та увімкніть перемикач, якщо він ще не увімкнений, після чого можна приступати до налаштування телефону.

Ви можете розблокувати опції розробника на будь-якому смартфоні або планшеті Android, знайшовши номер складання в меню “Налаштування” і кілька разів торкнувшись його. Однак, точне розташування вищезгаданого номера збірки може відрізнятися в залежності від виробника вашого телефону. У більшості сучасних Android-смартфонів, наприклад Samsung Galaxy S24 Ultra, ви можете знайти “Номер складання” в “Налаштуваннях”, якщо вам дуже важко.

Як вимкнути опції розробника

Вимкнути опції розробника можна прямо з меню “Параметри”, якщо вони вам більше не потрібні.

  1. Перейдіть в меню “Параметри” > “Система” та натисніть “Параметри розробника”.
  2. Встановіть перемикач у положення “Вимкнено”. Після перезавантаження все буде готове.

Так, справді. Це все, що потрібно зробити. Після виконання цього кроку ви не зможете отримати доступ до опцій розробника з меню “Налаштування”. Ви можете змінити ці налаштування пізніше, якщо передумаєте та захочете повернути їх у вихідний стан. Просто дотримуйтесь інструкцій, зазначених вище.

Пам’ятайте, що режим розробника спочатку призначався для налагодження програм та маніпулювання відповідями та функціональністю системи. У режимі розробника зазвичай вибирають такі параметри, як налагодження, мережа, введення, рендеринг з апаратним прискоренням, медіа, моніторинг та програми. Як саме ви налаштовуватимете параметри, залежить від вас, оскільки ви можете розподілити їх за категоріями відповідно до ваших уподобань.

Ми рекомендуємо відвідати офіційний сайт розробників Android, щоб отримати більше інформації з цього питання та вивчити повний список опцій розробника. Знайте, що ці параметри можуть відрізнятися залежно від вашого пристрою. Як правило, вибір залежить від типу та моделі пристрою, з яким ви працюєте.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ