Новий смартфон Lenovo набагато кращий Samsung Galaxy S9 і інших флагманів

1
1292

В останні роки кожен виробник прагне зробити свої передові смартфони як можна більш безрамковими. Теоретично, вже через кілька років екрани сучасних мобільних пристроїв будуть займати більше 95% площі на лицьовій частині, а першим телефоном з подібний дисплеєм стане Lenovo Z5, інформація про який з’явилася ще кілька днів тому, коли в китайській соцмережі Weibo з’явився тизер, присвячений майбутній новинці.

Тоді компанія-виробник виклала в мережу зображення, яке пролило світло лише на частину зовнішнього вигляду майбутньої новинки, однак сьогодні, 15 травня 2018 року, на просторах все тієї ж соціальної мережі з’явилося повне зображення, яке цілком і повністю показує лицьову частину мобільного пристрою. Як можна легко помітити на зображенні, новий смартфон Lenovo виглядає просто фантастично. Якщо все насправді саме так, то він набагато кращий Samsung Galaxy S9, Apple iPhone X і будь-яких інших флагманів.

Судячи з усього, корпус Lenovo Z5 виготовлений з металу, а дисплей телефону займає близько 95% площі на лицьовій частині. Майбутню новинку приписують передове технічне оснащення, в тому числі флагманський чіп Snapdragon 845 з графікою Adreno 630. Подібне «залізо» дозволить смартфону встати в один ряд з OnePlus 6, Huawei P20 Pro, Samsung Galaxy S9, LG G7 ThinQ, Sony Xperia XZ2 і багатьма іншими мобільними пристроями топового рівня.

Хоч компанія Lenovo і запевняє, що її новий флагманський смартфон стане технологічним проривом для всього людства, але це можуть бути лише маркетингові виверти. Дана китайська корпорація за останні 10 років свого існування набула досить погану репутацію виробника, для якої найважливіше гроші, а на всю вже випущену і продану продукцію абсолютно наплювати.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. У Lenovo всегда была удачная маркетинговая компания, и крайне плохое качество выполенной продукции. У меня был ноутбук и телефон.
    На ноутбук постоянно вылетал жесткий диск, а в сервисе мне недвуяко намекнули что это ваш третий визит, продавайте ноут пока гарантия не закончилась 🙂
    Глючный GPS на телефоне в сервисе обьяснили как нормальная работа датчика.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут