iOS 18 може включити три нові спеціальні функції

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Очікуваний наприкінці цього року реліз iOS 18 може принести значні оновлення, включно з візуальною переробкою операційної системи Apple і розширеними можливостями штучного інтелекту для Siri. Крім того, очікуються нові та поліпшені функції доступності.

Реклама

Одна з таких функцій – адаптивні голосові ярлики, які дадуть змогу користувачам асоціювати вимовлену фразу з ярликами доступності. Це дасть змогу користувачам активувати наявні функції, як-от VoiceOver, голосове керування або Zoom, просто вимовивши зазначену фразу.

Також обговорюється можливість введення розділу “категорії” в існуючу функцію Live Speech. Функція Live Speech, яка перетворює набрані фрази на усні слова, особливо корисна для людей з порушеннями мови. Наразі користувачі можуть зберігати часто використовувані фрази, щоб не набирати їх заново, а пропонована система категорій зробить ці збережені фрази доступнішими.

Повідомляється, що ці функції розробляються як для iOS 18, так і для macOS 15. Крім того, MacRumors повідомляє, що macOS 15 буде підтримувати призначені для користувача розміри шрифту в більшій кількості застосунків, включно з “Книгами”, “Новинами”, “Акціями”, “Порадами” та “Погодою”.

Хоча наразі ця функція згадується тільки в контексті macOS 15, логічно припустити, що її буде реалізовано і в iOS 18, з огляду на те, що розміри шрифтів уже можна налаштовувати в підтримуваних додатках на iPhone.

Однак варто зазначити, що ці функції все ще перебувають у розробці і можуть бути скасовані або відкладені Apple. Тому їх включення в iOS 18 не гарантовано.

Запуск iOS 18 очікується не раніше вересня, але, найімовірніше, її анонс відбудеться на WWDC 2024, яка, судячи з минулих подій, зазвичай проходить на початку червня. Тому більше інформації про ввімкнені функції має з’явитися найближчими місяцями.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: