Pixel 8 залишився осторонь: мобільний ШІ Google зіткнувся з труднощами

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Просунутий ШІ-асистент Gemini від Google може похвалитися мобільною своєю версією Gemini Nano. Але власники Pixel 8 повинні закатати губу назад – ця функція не буде доступна на пристрої.

Реклама

Наразі Gemini Nano доступна тільки для Pixel 8 Pro і Samsung Galaxy S24. Інженер Google Теренс Чжан підтвердив, що апаратні обмеження не дають змоги йому працювати на стандартному Pixel 8.

Найочевиднішим винуватцем здається оперативна пам’ять. Pixel 8 має 8 ГБ, у той час як Pro може похвалитися 12 ГБ. Однак базова модель Galaxy S24 також має 8 ГБ і використовує Nano, що говорить про глибшу апаратну несумісність.

На жаль, Google не пролила світло на конкретні апаратні обмеження, що перешкоджають використанню Nano в Pixel 8.

Хоча стандартний Pixel 8 цього разу залишився без підтримки, Чжан натякнув, що Gemini Nano з’явиться на “дорожчих пристроях у найближчому майбутньому”.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: