Деякі власники iPhone стали скаржитися на погану роботу батареї після оновлення iOS 17.4

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

З виходом оновлення iOS 17.4 деякі власники iPhone почали стикатися з проблемами в роботі акумулятора своїх пристроїв. Користувачі зазначають, що час заряджання може сягати понад 4 години, а сам акумулятор розряджається значно швидше, ніж раніше.

Реклама

Незважаючи на зазначені проблеми, фахівці зазначають, що приводів для занепокоєння немає. Після кожного великого оновлення операційної системи потрібен деякий час для її оптимізації під конкретний пристрій. У цей період система може споживати більше ресурсів, що позначається на тривалості роботи від акумулятора.

Проте, для вирішення виниклої проблеми можна зробити кілька дій. По-перше, рекомендується виконати жорстке перезавантаження пристрою. Це дасть змогу завершити всі фонові процеси і перезапустити операційну систему. Також важливо переконатися, що всі встановлені програми оновлені до останньої версії. Застарілі версії можуть бути менш оптимізовані для роботи в новій операційній системі, що також може спричинити проблеми з продуктивністю.

Крім цього, варто врахувати, що оптимізація під iOS 17.4 може зайняти деякий час, тому рекомендується використовувати пристрій у звичайному режимі й очікувати завершення процесу адаптації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: