Продажі iPhone в Китаї знизилися на 24% за перші шість тижнів 2024 року

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За перші шість тижнів цього року продажі iPhone компанії Apple в Китаї значно знизилися, що призвело до того, що вона поступилася титулом виробника найбільш продаваних смартфонів у Китаї місцевому виробнику.

За даними Counterpoint Research, продажі iPhone впали на 24%, що відкинуло Apple на четверте місце серед виробників смартфонів у країні. Vivo посіла перше місце завдяки успіху в бюджетному сегменті ринку.

І це незважаючи на те, що обидві компанії продали менше телефонів через 7-відсоткове падіння загального китайського ринку, який страждає від наслідків загальнонаціональної дефляції.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Тим часом частка ринку Huawei зросла до 16,5% з 9,4% завдяки популярності власної серії смартфонів Mate 60. Згідно з даними Counterpoint, частка Apple на ринку склала 15,7%, знизившись з 19% рік тому. За словами аналітиків, загальне зростання, ймовірно, залишиться в мінусі протягом 1 кварталу 2024 року через приглушені витрати і кілька нових запусків продуктів.

За даними Counterpoint, iPhone від Apple зазнав труднощів протягом перших кількох тижнів року з кількох причин. “Перш за все, він зіткнувся з жорсткою конкуренцією у верхньому сегменті з боку Huawei, що відроджується, в той час як в середньому сегменті його витіснили агресивні ціни з боку OPPO, vivo і Xiaomi”, – сказав старший аналітик Менгменг Чжан (Mengmeng Zhang).

“Хоча iPhone 15 є чудовим пристроєм, він не має значних оновлень у порівнянні з попередньою версією, тому споживачі поки що почуваються добре, тримаючись за iPhone попереднього покоління”, – додав він.

Реселери Apple в Китаї все більше залежать від знижок, щоб збільшити запаси iPhone 15 на ринку, який переживає загальне погіршення стану здоров’я. Знижки послідували за рідкісним зниженням цін на сайті Apple напередодні лютневого Нового року за місячним календарем.

Продажі Apple в Китаї впали на 13% до $20,8 млрд у кварталі, що закінчився в грудні, не дотягнувши до $23,5 млрд, які прогнозували аналітики, і прогнози щодо швидкого покращення ситуації у 2024 році не виглядають особливо оптимістичними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.