Наступний флагман Xiaomi отримає новий сканер відбитків пальців

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Xiaomi щосили кипить робота над флагманською серією Xiaomi 15, яка побачить світ наприкінці 2024 року. Китайська компанія зараз тестує для своїх нових флагманів новий сканер відбитків пальців, який буде вбудований у дисплей.

Реклама

За інформацією авторитетного китайського інсайдера Digital Chat Station, в основу Xiaomi 15 ляже прийдешня однокристальна платформа Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4. Нові флагмани будуть обладнані одноточковим ультразвуковим сканером відбитків пальців Goodix, інтегрованим у дисплей. Нинішня серія Xiaomi 14, нагадаємо, оснащується оптичними дактилоскопічними датчиками.

В ультразвукової технології розпізнавання відбитків пальців є кілька переваг перед оптичними датчиками. Вони працюють швидше, точніше і безпечніше, а також можуть зчитувати відбитки, навіть якщо палець мокрий або забруднений.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: