Як покращити роботу смартфона на Android: експерти назвали 9 безкоштовних способів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

В ідеальному світі добре б міняти смартфон раз на рік, щоб і новішу модель отримати, і свіжішу, яка ще не тупить і не бісить. Однак дозволити собі таку розкіш можуть далеко ще не всі. І щоб телефон служив вірою та правдою довгий час, можна використовувати поради від техекспертів.

Якщо телефон веде себе підозріло і взагалі дратує повільністю, то варто його проапгрейдить, причому безкоштовно. Про робочі та прості способи розповіли експерти Центру цифрової експертизи Роскачества.

Як покращити смартфон Android

  1. Фонова активність (приберіть її в меню «Налаштування» → «Живлення та продуктивність» / «Батарея» → «Шестірня» або «Додаткові функції» → «Очищати пам’ять» → змінити з «Ніколи» на зручний інтервал. У деяких смартфонів енергозберігаючий режим сам забороняє фонову роботу програм).
  2. Повідомлення про розряд (потрібно вимкнути, якщо система дозволяє).
  3. Контроль активності (натиснути три вертикальні точки → «Показати системні програми» → протиснути «Жорстке обмеження» у кожної програми. У важливих програм типу месенджерів варто вибрати «Розумний режим»).
  4. Чищення через провідник («Провідник» → у пошуку ввести cache → видалити непотрібні папки та файли).
  5. Сертифікати Amazon («Налаштування» → «Паролі та безпека» → «Конфіденційність» → «Шифрування та облікові дані» → «Надійні сертифікати», шлях може бути іншим, але суть зрозуміла. Тут можна відключити 4 сертифікати від Amazon).
  6. Економія заряду («Налаштування» → «Паролі та безпека» → «Конфіденційність» → «Спеціальний доступ» → «Економія заряду батареї», тут у Analytics та msa натискаємо «Економити». Поверніться в «Спеціальний доступ» → «Доступ до сповіщень») → вимикаємо Analytics, якщо є).
  7. Часті фрази («Налаштування» → Рядок пошуку (з лупою) → «Автозаповнення» та «Часті фрази» → «Додати часті фрази». Вони спростять роботу).
  8. Чистка динаміка (є функція смартфона, або можна встановити програму Speaker cleaner, вони допомагають фізично почистити динамік).
  9. Покращення звуку розмовного динаміка («Установки» → «Програми» → «Дозволи» → «Дозволи додатків» → «Телефон», тут відкликайте роздільну здатність у тих програм, яким вона не потрібна).

Як правильно заряджати телефон

Фахівці радять користуватися рідними проводами та блоками живлення для телефонів, а ще не ставити їх на зарядку ночами.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.