До оновлень смартфонів усі ставляться по-різному. Хтось одразу ставить їх, щоб отримати нові функції та підвищити безпеку смартфона, а інші навпаки всіляко відмовляються від них, щоб, як то кажуть, не зламати те, що працює. Адже часто оновлення виходять з помилками і можуть якщо не зіпсувати смартфон, то точно завдати деяких труднощів його власнику. Раніше оновлення було складним процесом, який вимагав часу, але зараз все стало набагато простіше і тільки Samsung ускладнює життя своїм клієнтам. Втім, так триватиме недовго.
Незважаючи на те, що Android представила безшовні оновлення кілька років тому, Samsung наполегливо уникає цієї можливості. Незважаючи на те що виробнику телефонів вдалося протриматися так довго, не застосовуючи метод оновлення, в найближчому майбутньому Samsung може виявитися занадто складно продовжувати йти цим шляхом.
Якщо у вас є телефон Google Pixel, ви напевно знайомі з функцією безшовних оновлень. Це функція, яка дає змогу продовжувати користуватися телефоном під час завантаження та встановлення оновлення. Для цього активний розділ працює, а неактивний оновлюється у фоновому режимі. Коли приходить час перезавантаження, телефон перемикається на оновлений розділ.
Досі Samsung уникала використання безшовних оновлень, дотримуючись традиційного методу. Вважалося, що Android 13 може змусити Samsung піти на це, але Google не став робити безшовні оновлення обов’язковою умовою. Тепер статус-кво може змінитися, згідно з коментарем, знайденим у проекті Android Open Source Project (AOSP).
Коментар, вперше помічений 9to5Google, стверджує, що Android готується припинити підтримку “не A/B” оновлень. Під A/B маються на увазі два розділи, які використовуються для безшовних оновлень. Якщо підтримку оновлень без A/B буде припинено, Samsung та інші рідкісні компанії, які дотримуються свого не стандартного шляху будуть змушені почати оновлювати свої смартфони традиційним способом.
Однак, якщо Samsung має твердий намір зберегти звичний для себе спосіб оновлення смартфонів, у неї все ж є шанси знайти деякий обхідний шлях. Як пояснює Мішаал Рахмен, Samsung та інші компанії, що дотримуються її шляху, можуть або створити свій власний метод оновлення, або просто повернути зміни Google.
У традиційного методу є свої плюси, наприклад, він займає менше місця в пам’яті. Традиційний метод також займає менше часу на оновлення. Однак використання цього методу також означає, що вам доведеться дивитися на екран завантаження, поки процес не завершиться. Тобто, ви не зможете користуватися телефонів у період часу від кількох хвилин до кількох десятків хвилин. Це не критично, але іноді все одно буває неприємно, адже будь-яке очікування викликає неприємні емоції і на цей предмет є безліч досліджень. У тому числі тому багато користувачів дуже довго тягнуть з оновленням.
До речі, такого ж шляху досі дотримується Apple. Щоб оновити iPhone треба або встановити автоматичні оновлення, коли вночі телефон сам оновлюється і перезавантажується. Щоправда, для цього він має бути на зарядці та підключений до мережі Wi-Fi. Але бездротова мережа є вдома у всіх, а на зарядку на ніч його ставлять багато хто. Якщо відключити цей спосіб оновлення, то доведеться почекати деякий час, поки iPhone вимкнеться, встановить оновлення і перезавантажиться.
GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…
З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…
У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…
Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…