Realme Narzo 70 Pro 5G отримає унікальну функцію підтримки повітряних жестів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Realme готується до запуску 5G-смартфонів Realme 12 і 12+ 6 березня. Наприкінці цього місяця бренд також планує запустити смартфон Narzo 70 Pro 5G. Realme почала дражнити ключовими деталями майбутньої пропозиції. Зараз компанія підтвердила, що Narzo 70 Pro 5G матиме унікальну функцію, яка здебільшого зустрічається в декількох флагманах преміумкласу. Він буде оснащений підтримкою креативних повітряних жестів, які дозволять користувачам керувати певними функціями, не торкаючись екрану.

Realme підтвердила, що Narzo 70 Pro 5G буде підтримувати повітряні жести. Це означає, що користувачі зможуть керувати певними функціями без необхідності взаємодіяти з екраном. Майбутня пропозиція буде підтримувати понад десять варіантів жестів. Мікросайт смартфона на Amazon дає нам уявлення про те, як працює ця функція. Користувачі зможуть переходити між кількома програмами, відкривати програми, а також робити скріншоти.

Функція Air Gestures на смартфоні корисна в ситуаціях, коли взаємодія з дисплеєм смартфона неможлива. Realme підтвердила, що Air Gestures буде працювати зі сторонніми додатками. Це усуне необхідність фізичного контакту та підвищить комфорт і зручність використання.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Крім того, Realme Narzo 70 Pro 5G буде оснащений потрійною тильною камерою. Вона складатиметься з 1/1,56-дюймового сенсора Sony IMX890 з підтримкою OIS. Попередній тизер підтвердив, що майбутня новинка матиме плоску рамку та вирівняний по центру перфораційний виріз на плоскому дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Narzo 70 Pro 5G буде поставлятися з меншою кількістю зайвого програмного забезпечення. Кажуть, що він має на 65% менше попередньо встановлених додатків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.