Інсайдер назвав головні нововведення iOS 18

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Автор YouTube-канал Max Tech зібрав інсайдерську інформацію про прошивку iOS 18 та розповів, яких нововведень від неї варто очікувати. Серед головних очікуваних змін – “розумнішала” Siri, а також набір функцій для роботи з фотографіями і текстом.

За даними джерела, деякі ШІ-функції iOS 18 будуть “заточені” під процесор Apple A18 з покращеним нейрочіпом, тому не кожна з них працюватиме на всіх iPhone. Оновлена ​​версія Siri швидше за все з’явиться на багатьох моделях через свою хмарну архітектуру. За чутками, компанія розробляє власну мовну модель під назвою Apple GPT, на базі якої буде побудована «заряджена» версія голосового помічника.

Фірмовому ШІ також приписують низку нових функцій: скорочення тексту, відповіді на запитання та створення медіаконтенту прямо на смартфоні, а також обробка фотографій, ШІ-пошук за знімками, інструмент для анімації нерухомих об’єктів на фотографіях та створення GIF-файлів на основі текстового опису.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Серед інших очікуваних нововведень джерело згадує клавіатуру з покращеним алгоритмом передбачення тексту та технологію Human Gajan Splats, яка дозволить виділяти людей у ​​роликах, а потім анімувати та переносити їх до інших сцен. Нарешті, в iPadOS може з’явитися ШІ-аналіз показників здоров’я зі складанням медичних рекомендацій.

Презентація iOS 18 та iPadOS 18 очікується на конференції WWDC 2024 у червні 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.