Оновлення відправляє смартфони Xiaomi у вічне перезавантаження: що робити

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Власники смартфонів Xiaomi та її субррендів Poco і Redmi зіткнулися з циклічним перезавантаженням (Bootloop) операційної системи.

Замість завантаження операційної системи смартфон запускає режим відновлення (Recovery) – це приховане меню для вирішення проблем з ОС. Спроба перейти в безпечний режим (Safe Mode) не допомагає.

Проблема торкнулася пристроїв під управлінням MIUI і HyperOS – судячи з усього, тільки глобальних версій. Масові повідомлення про Bootloop є на форумах. Один із користувачів розповів, що збій виник після оновлення системного компонента SystemUI Plugin.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Представники виробника пропонують постраждалим дочекатися вирішення проблеми. Якщо потрібно терміново отримати доступ до смартфона, можна скинути його до заводських налаштувань, тобто стерти всі користувацькі файли і параметри з пам’яті. Відновити вміст смартфона вбудованими методами не вийде.

Для цього:

  1. У режимі відновлення (меню з чорним фоном і заголовком Main Menu) виберіть пункт Wipe Data. Переміщатися по меню можна натисканням на кнопки регулювання гучності, а щоб підтвердити вибір, натисніть на кнопку живлення.
  2. У наступних меню аналогічним способом виберіть Wipe All Data і Confirm.
  3. Дочекайтеся завершення процедури.

Якщо на смартфон Xiaomi, Redmi або Poco прийшло повідомлення про оновлення ПЗ, краще скасувати його завантаження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.