Часте закриття додатків на Android з’їдає заряд батареї

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Костянтин Горбунов, фахівець у сфері захисту від мережевих загроз і розробник веб-проектів, поділився порадою про те, як економно використовувати заряд акумулятора смартфонів на Android. За його словами, поведінка користувачів, які вважають за краще часто закривати додатки, може негативно позначитися на тривалості роботи пристрою.

Порівнюючи процес запуску застосунків із розігрівом авто в зимовий час, Горбунов підкреслює аналогію у високих енергетичних витратах обох дій. Основне навантаження припадає на акумулятор і процесор, коли застосунок запускається знову після його повного закриття.

Експерт пояснює, що під час мінімізації додатка його стан і дані зберігаються в пам’ять пристрою. Це дає змогу Android швидко “пробудити” застосунок зі сплячого режиму, уникаючи повторного повного завантаження і, відповідно, заощаджуючи ресурси батареї.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На відміну від цього, коли користувач вирішує повністю закрити додаток і потім відкриває його знову, системі доводиться витрачати додаткову енергію на завантаження всіх компонентів з нуля. Це не тільки збільшує споживання заряду батареї, а й веде до зносу акумулятора через часті перезавантаження.

Для оптимізації використання заряду акумулятора і продовження життя пристрою, Горбунов радить уникати частого повного закриття додатків, вважаючи за краще залишати їх працювати у фоновому режимі. Це дасть змогу знизити кількість циклів перезавантаження, тим самим зменшуючи енергоспоживання і забезпечуючи довшу роботу смартфона без підзарядки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.