З’явилися нові CAD-рендери Google Pixel Fold 2: вони демонструють деякі зміни

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У нещодавньому звіті з’явилося зображення прототипу майбутнього Google Pixel Fold 2. Зображення показує, що пристрій не матиме горизонтального козирка камери, який Google пропонував на своїх телефонах Pixel протягом останніх кількох років. Тепер SmartPrix об’єднався з відомим інсайдером Стівом Хеммерстоффером (він же OnLeaks), щоб поділитися CAD-рендерами Pixel Fold 2. Нові зображення дають змогу добре розглянути оновлений дизайн другого покоління Pixel Fold від Google.

CAD-рендери демонструють варіант Pixel Fold 2 у кольорі Charcoal. Згідно з повідомленням, він буде оснащений дисплеєм з діагоналлю 7,9 дюйма. Якщо врахувати закруглені кути, то розмір екрана, швидше за все, буде ближче до 8,1 дюйма. Зовнішній розмір екрана становить 6,4 дюйма, а з урахуванням кутів його розмір збільшується до 6,6 дюйма.

У звіті зазначено, що Pixel Fold 2 має розміри 155,2 x 150,2 x 5,27 мм у розкладеному стані та 1552 x 77,1 x 10,54 мм у складеному стані.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Для порівняння, Pixel Fold має розміри 139,7 x 158,7 x 5,8 мм у розкладеному стані. У складеному стані пристрій має розміри 139,7 x 79,5 x 12,1 мм. Отже, можна сказати, що Fold 2 не тільки збільшився в розмірах, але й став тоншим, ніж попереднє покоління.

Ліва сторона Pixel Fold 2 порожня, а на правій панелі розмістилися клавіша регулювання гучності та кнопка ввімкнення. На верхній грані пристрою є смужка антени та розмовний динамік, а на нижній – порт USB-C, розмовний динамік, мікрофон і слот для SIM-карти. Прямокутний модуль камери, що містить потрійну камеру, світлодіодний спалах і мікрофон, замінив розташовану на задній панелі горизонтальну панель камери.

У звіті немає інформації про інші характеристики Pixel Fold 2. Попередні звіти стверджували, що він може бути оснащений процесором Tensor G4 або розігнаною версією Tensor G3. Очікується, що він буде оснащений 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5, 256 ГБ пам’яті UFS 4.0 і асистентом штучного інтелекту Pixie AI. Pixel Fold був анонсований на конференції Google I/O 2023 у травні минулого року. Однак немає ясності щодо того, чи буде пристрій представлений на I/O 2024 цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.