Apple заявила, що iPhone 15 зберігають до 80% ємності акумулятора за 1000 циклів заряджання

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

iPhone оснащені літій-іонними батареями, які з часом зношуються. Це означає, що вони мають обмежений термін служби і з часом їхня первісна ємність буде зменшуватися. Раніше Apple повідомляла про те, що акумулятори всіх iPhone 15 зберігають до 80% своєї первісної ємності за 500 повних циклів заряджання. Однак тепер компанія повідомила 9to5mac, що акумулятор iPhone 15 здатний зберігати до 80% своєї ємності навіть після 1000 повних циклів зарядки.

В рамках тестування Apple провела зарядку і розрядку акумулятора 1000 разів в умовах, що представляють типове використання. Покращена довговічність акумулятора пов’язана з постійним удосконаленням компонентів акумуляторів і системи управління живленням.

Важливо відзначити, що дане збільшення терміну служби батареї може бути застосовано тільки до моделей iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro і 15 Pro Max. Попередні версії iPhone все ще зберігають до 80% ємності при 500 повних циклах зарядки. Однак компанія також повідомляє, що наразі вона вивчає і старіші моделі iPhone.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Починаючи з серії iPhone 15 у користувачів з’явилася можливість перевірити кількість циклів зарядки акумулятора прямо зі смартфона в додатку “Налаштування”. Apple не показує інформацію про цикл заряду батареї на старих моделях iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.