iPhone SE 4 можна порівняти з iPhone 16: зміни в дизайні повинні бути значними

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

iPhone SE 4, ймовірно, з’явиться на ринку в 2025 році, обзавівшись дизайном, натхненним розробкою iPhone 16, який знаходиться в процесі розробки. Це значний крок уперед для бюджетної лінійки Apple, оскільки поточна модель iPhone SE 3 все ще ґрунтується на технічно застарілому iPhone 8 із широкими рамками дисплея.

Раніше з’являлися чутки, що свідчили про те, що дизайн iPhone SE 4 буде запозичений у iPhone 14. Однак ця інформація виявилася неправильною, оскільки передбачалося, що телефон буде обладнаний динамічним островом, а Apple впровадила цю технологію в базові моделі тільки з випуском iPhone 15. Заява лідера Маджина Бу, дизайн iPhone SE 4 буде заснований на концепції iPhone 16, очікуваної до випуску не раніше осені 2024 року.

iPhone 16 асоціюється із iPhone XR. Однак, згідно з джерелом, iPhone SE 4 повинен мати кілька відмінностей від iPhone 16. Наприклад, у більш доступній моделі Apple планує обмежитися лише задньою камерою. Також з’явилися твердження, що розміри будуть відповідати iPhone XR, що означає можливу діагональ дисплея 5,94 дюйма. Таким чином, SE 4 буде трохи компактнішим за iPhone 16, у якого, як стверджується, екран складе 6,1 дюйма.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо чутки підтвердяться, SE 4 буде помітно більшим за свого попередника, iPhone SE 3, особливо розчарувавши фанатів компактних телефонів і тих, хто сподівався на появу iPhone 15 mini. Проте ведучий зазначає, що чуткам слід ставитися з обережністю, оскільки ще рано робити остаточні висновки. На його думку, Apple може внести зміни до показників до очікуваного випуску в 2025 році.

Новий процесор, старий модем?

Ще у вересні 2023 року аналітик Apple Мінґ-Чі Куо передбачив, що iPhone SE 4 отримає 6,1-дюймову OLED-панель. Куо також стверджує, що в iPhone SE 4 з’явиться власний 5G модем Apple, який замінить поточний модем Snapdragon 5G, що використовується в сучасних моделях iPhone.

Залишається незрозумілим, який процесор вибере Apple. Існує можливість, що iPhone SE 4 буде оснащений процесором Apple A17 Pro, який зараз використовується в iPhone 15 Pro і 15 Pro Max, випущених навесні 2025 року, забезпечуючи достатню потужність для консольних ігор. Проте, згідно з його заявою, також можливо, що Apple вибере процесор A18, який, ймовірно, буде представлений в iPhone 16 та 16 Plus.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.