Xiaomi ускладнила життя користувачам смартфонів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Xiaomi обмежить можливість розблокування завантажувача у своїх смартфонів, що випускаються для китайського ринку. Через це буде ускладнено перепрошивку пристрою (наприклад, на інший регіон), заміну MIUI на HyperOS і навпаки, отримання root-доступу і встановлення деяких додатків (наприклад, “Google Камери”).

У Xiaomi почали “закручувати гайки” з кінця 2023 року – забороняючи розблокування завантажувача на MI-акаунтах із датою створення менше ніж місяць тому, а також не даючи змоги вдаватися до цієї операції більше трьох разів на рік.

Тепер же компанія відмовилася від автоматизації надання можливості розблокування, передавши процес модерації живим співробітникам. Фахівців, які працюють над цим завданням, у Xiaomi не так багато, тому вони приймають заявки суворо за розкладом – щовівторка і щочетверга з 10:00 до 16:00 за пекінським часом.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ці обмеження стосуються тільки смартфонів Xiaomi, Poco, Redmi і Black Shark, призначених для Китаю. У випадку з міжнародними версіями цих пристроїв нічого не змінилося, розблокувати їхній завантажувач, як і раніше, можна за заявкою, яка обробляється в автоматичному режимі протягом доби.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.