Samsung Galaxy F15 буде оснащений акумулятором на 6000 мАг та швидкою зарядкою 25 Вт з портом USB-C

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Кілька днів тому компанія Samsung опублікувала тизер Samsung Galaxy F15, а тепер стали відомі деякі характеристики і дата запуску цього доступного пристрою. Samsung, випустивши лінійку S24, взяла на себе зобов’язання забезпечити 7-річну підтримку програмного забезпечення, і мабуть, ця обіцянка поширюється навіть на недорогі пристрої. Очікується, що Galaxy F15 отримуватиме оновлення до 2027 року, а також оновлення безпеки протягом п’яти років. Незважаючи на те, що він не такий гарний, як серія S24, отримання оновлень програмного забезпечення 4 роки для влаштування бюджетного сегменту є гарною новиною. Презентацію Samsung Galaxy F15 заплановано на 22 лютого.

Нещодавно опубліковані подробиці, надані Smartprix, розкрили деякі характеристики Samsung Galaxy F15. Очікується, що телефон матиме класичний дизайн Samsung і буде оснащений процесором MediaTek Dimensity 6100+, який зробить його більш швидким, ніж Galaxy A15 з чіпсетом Dimensity 720. USB-C. Він також матиме потрійну камеру, хоча характеристики цієї камери поки що не розкрили. Ймовірно, вона включатиме ширококутну, надширококутну та макрокамеру.

Ще одна деталь, виявлена ​​на зображеннях Galaxy F15, що просочилися, – функція під назвою “Live Focus”. Завдяки штучному інтелекту користувачі зможуть активувати функцію “живого фокусу” під час розмови, щоб усунути шум фону. Щодо характеристик дисплея майбутнього телефону в даний час немає інформації, але очікується, що він матиме 6,5-дюймовий дисплей із частотою оновлення 90 Гц. Інформація про ціни поки не підтверджена, але можна сміливо сказати, що новий бюджетний пристрій Samsung буде недорогим.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.