Три компанії могли призупинити розробку складних смартфонів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ринок складаних смартфонів, на який виробники колись покладали великі надії щодо підвищення своїх доходів, може виявитися не таким вже прибутковим. Відомий інсайдер Digital Chat Station повідомляє, що мінімум три великі виробники смартфонів призупинили або перенесли випуск своїх чергових складних апаратів.

Було сказано, що виробник смартфонів, що входить у першу п’ятірку, повністю перестав займатися розробкою складних моделей. Два інші виробники призупинили роботу над складними апаратами-розкладушками.

Точні причини цього не називаються, як і конкретні компанії. Нині складні смартфони відносяться головним чином до системи Android. Найбільша частка ринку у Samsung, яка точно не припинила працювати над наступним поколінням апаратів серії Z. Серед них буде навіть модель, яка складається втричі.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Такий самий апарат розробляє зараз Huawei. Можливо, призупинити свою діяльність у сегменті складних смартфонів вирішили Oppo та Vivo, частка ринку яких минулого року помітно знизилася. Проте офіційних заяв з цього приводу зроблено не було.

Цього ж тижня повідомлялося, що Apple зіткнулася з проблемою розробки складного смартфона через крихкість його дисплея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.