Samsung Galaxy Z Fold 6 може не отримати очікувану 200-мегапіксельну основну камеру від Galaxy S24 Ultra

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Раніше інсайдер Revegnus повідомив, що майбутній Galaxy Z Fold 6 отримає такий самий 50-мегапіксельний датчик зображення ISOCELL GN3, як і Galaxy Z Fold 5. Ice Universe, інший інсайдер, також підтвердив, що майбутній фаблет Samsung у формі книжки не отримає ніяких поліпшень камери. Але нещодавно деякі джерела, включаючи інсайдера Revegnus, повідомили про можливість того, що Z Fold 6 буде оснащений таким же 200-мегапіксельним датчиком основної камери, як і Galaxy S24 Ultra.

Однак GalaxyClub, надійне джерело, стверджує, що “поки що Samsung планує 50-мегапіксельну основну камеру – таку ж, як у Samsung Galaxy S24”.

200-мегапіксельний основний датчик Galaxy S24 Ultra досить великий, і також ходять розмови про те, що Z Fold 6 стане ще тоншим. За деякими даними, в Galaxy Z Fold 6 буде використовуватися нова конструкція шарніра, яка дозволяє телефону бути приблизно 11 мм завтовшки в закритому стані. Для порівняння, Galaxy Z Fold 5 має товщину 13,4 мм у закритому стані. Здається, складно вписати сенсор у цей тонкий форм-фактор, оскільки більший сенсор призводить до більшої фокусної відстані, тим самим збільшуючи виступ модуля камери.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

OnePlus Open виглядає дещо схожим на деякі основні флагмани з точки зору виступу модуля камери, в основному через відносно більший 64-мегапіксельний сенсор для 3-кратного телефото і товщину 11,7 мм у закритому стані. Для контексту, розмір сенсора для 3-кратного телефото (70-мм еквівалент) всередині OnePlus Open становить 1/2,0″ (як повідомляє GSMArena), що значно більше, ніж 10-мегапіксельний сенсор телефото Galaxy Z Fold 5. Використання значно більшого датчика 1/1,3″, 200 Мп для основної камери збільшить виступ модуля камери на Galaxy Z Fold 6, що змінить його естетику дизайну.

Тим не менш, саме так іноді еволюціонує дизайн, і нам доведеться побачити, чи вирішить Samsung поставити свій найкращий датчик камери у свій майбутній складаний телефон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.