Apple працює над двома розкладними iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Корейське видання The Information повідомило, що компанія Apple розробляє одразу дві моделі розкладних iPhone. Поки що їхні характеристики невідомі, але є інформація про те, на що вони схожі.

Реклама

Якщо відомості видання The Information достовірні, два смартфони iPhone з гнучкими дисплеями нагадують лінійку Samsung Galaxy Z разом з горизонтальною розкладачкою Fold і вертикальною Flip. Товщина прототипів у відкритому стані приблизно вдвічі менша за товщину поточних iPhone, а зовнішнього екрана у них немає. Apple планує його додати, але, як повідомляє Gizmochina, “проблеми з дисплеями та акумуляторами” ускладнюють досягнення цієї мети.

До того ж є інформація, що Apple обговорила з постачальниками можливість постачання компонентів для розкладачок двох розмірів. Але смартфони можуть так і не з’явитися, якщо результат роботи не відповідатиме стандартам Apple. Наприклад, компанія хоче позбутися складки, але поки нікому не вдалося це зробити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: