Останній витік Galaxy S24 показує захоплюючу функцію редагування фотографій за допомогою штучного інтелекту

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Нещодавно в Інтернеті з’явилися зображення великої кількості офіційних маркетингових матеріалів від Samsung, і тепер у нас є ще кілька завдяки Android Headlines. Цей витік представляє інтерес для тих, хто з нетерпінням чекає на всі функції штучного інтелекту, які запропонує серія Galaxy S24, і розкриває спосіб використання штучного інтелекту для редагування фотографій.

Реклама

Раніше ми чули, що Galaxy S24, S24+ і S24 Ultra будуть володіти такими функціями, як видалення та переміщення об’єктів на існуючих фотографіях, і приклад цього можна побачити на одному з зображень, що просочилися: на фотографії гонщика BMX, що їде вгору по рампі, штучний інтелект використовується для переміщення гонщика вище, ніж він був під час зйомки фотографії.

Ви також зможете стискати та повертати об’єкти на фото, як це продемонструвала компанія Samsung в офіційному промо-ролику заходу Unpacked. Однак, ще невідомо, наскільки ідеальною виявиться відредагована фотографія, оскільки створення штучних даних для заповнення простору, де спочатку були розміщені переміщені об’єкти, може бути складним завданням. У рекламних матеріалах все виглядає ідеально, але реальні результати можуть виявитися не такими однозначними, коли стосується маніпуляцій з фотографіями (або відео) за допомогою ШІ.

Інші подробиці, розкриті в цьому витоку, включають кількість мегапікселів камери та можливості масштабування. Як ми вже знаємо, Galaxy S24 Ultra матиме основну камеру на 200 МП, яка зможе робити знімки без втрат із 2-кратним зумом. 3-кратний та 5-кратний оптичний зум забезпечуватиметься телеоб’єктивами на 10 МП та 50 МП, а також будуть доступні надширококутні знімки, як і у Galaxy S23 Ultra.

Камери Galaxy S24 та S24+ залишаться такими ж, як і в лінійці S23: основна 50 МП (з можливістю 2-кратного оптичного зуму), 10 МП з 3-кратним оптичним телеоб’єктивом, надширококутна 12 МП та фронтальна камера 12 Немає підтвердження того, чи Samsung використовує нові датчики для будь-якої з камер лінійки Galaxy S24, але ми повинні це з’ясувати, як тільки телефони будуть представлені 17 січня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: